درباره هدیش هاست

معنی کلمه هدیش چیست؟

کاخ هدیش یا کاخ اختصاصی خشایارشا در شرق کاخ ه در کوشک شاهی تخت‌جمشید قرار دارد. به گواهی کتیبه‌های کاخ هدیش، این بنا به دستور خشایارشا وبرای خود و یکی از همسرانش هدیش نام(هدسه) ساخته شده‌است. او در یک کتیبه این بنا را هدیش خوانده اما در نبشته‌ای دیگر، آن را تچرنامیده‌است. کاخ هدیش بر سینه سنگ و در جنوب صفه ساخته شده و کف آن نسبت به سطح دشت نزدیک به ۱۸ متر بلندتر است. محور طولی کاخ، غربی–شرقی بوده و مساحت آن تقریباً ۲۵۵۰ متر مربع (۴۰ در ۵۵) متر است. یک پلکان دو طرفه در سمت غرب و یکی دیگر در سمت شمال شرقی، آن را به ترتیب به حیاط کاخ تچر و حیاط کاخ سه در می‌پیوندد.

درباره هدیش هاست

هدیش هاست با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا می تواند سایت شما را روی سرور های لینوکس مناسب وردپرس میزبانی کند. شما می توانید با استفاده از سرویس میزبانی وب هدیش هاست٬ با خیال راحت روی توسعه کسب و کار خود تمرکز کنید.

تاریخچه هدیش هاست

آنچه در هدیش هاست گذشت


  • فروردین ۱۳۹۶سایت های خوب ایران را میزبانی کردیم.

    در عرض کمتر از ۴ ماه چندین سایت پر بازدید ایرانی و بیش از ۲۰۰ وبسایت دیگر ایرانی به هدیش هاست پیوستند. در طول این ۴ ماه با ۹۹.۹٪ پایداری همچنان به راه خود ادامه دادیم.
  • بهمن ماه ۱۳۹۵میهن وردپرس به هدیش هاست پیوست

    میهن وردپرس٬ یکی از برترین سایت های آموزش وردپرس در ایران به هدیش هاست پیوست و موفق به میزبانی سایت میهن وردپرس روی سرور های هدیش هاست شدیم.
  • آذر ماه ۱۳۹۵هدیش هاست شروع بکار کرد

    هدیش هاست در آذرماه ۱۳۹۵ با ارائه هاست لینوکس آلمان شروع بکار کرد.