رفع خطای Pending Validation پس از ثبت دامنه

مطابق با قوانین ثبت دامنه، مالکین دامنه پس از ثبت اطلاعات؛ لازم است که اطلاعات خود را از طریق ایمیلی که برای آن ها فرستاده می شود تایید نمایند. در این مقاله در مورد رفع خطای pending validation پس از ثبت دامنه و ایمیل های ارسالی رجیسترار Resello در بخش Validation و فعال سازی دامنه پس از ثبت خواهیم گفت.
وقتی برای اولین بار اقدام به ثبت دامنه می کنید، حتما پس از ثبت دامنه ایمیلی از طرف رجیسترار Resello برای شما ایمیل می شود که برای فعال سازی دامنه لازم است که آن را تایید کنید. که با وارد کردن نام دامنه در مرورگر صفحه ی زیر نمایان می شود:
رفع خطای pending validation پس از ثبت دامنه
 برای رفع این مشکل باید به ایمیلی که Resello با عنوان “Please confirm your contact details for yourdomain.com”  ارسال نموده است مراجعه کرده و لینک درون آن را باز کنید. سپس اطلاعات مندرج در لینک ایمیل را مطابق با روال زیر تایید فرمایید.

فرآیند تایید ایمیل:
پس از مراجعه به لینک درون ایمیل، چنانچه اطلاعات مندرج در لینک با مشخصات شما تطابق دارد، لازم است برای تایید ایمیل مذکور مطابق با تصویر زیر موارد را انتخاب نمایید:

– I declare the information above is true (من اعلام می کنم اطلاعات فوق درست است)
– General (عمومی)
– Approve (تایید)

سپس بر روی Submit کلیک کنید.

رفع خطای pending validation پس از ثبت دامنه

این را در نظر داشته باشید که اگر دامنه شما یکی از پسوندهای .nu و .se و .es و .dk و .uk می باشد، موارد IisNu و IisSe و Esnic و DkHostmaster و Nominet را علاوه بر 3 گزینه فوق انتخاب کنید.

مشکلاتی که در مراحل ثبت دامنه ممکن است برای شما پیش آید را با بخش پشتیبانی هدیش هاست در میان بگذارید. مواردی از قبیل :

  • چنانچه اطلاعات لینک با اطلاعات شما متفاوت باشد، اطلاع رسانی کرده تا بررسی های لازم صورت بگیرد.
  • ممکن است ایمیلی را دریافت نکرده باشید در این صورت می توانید با ارسال درخواست به واحد ثبت دامنه هدیش هاست خواستار ارسال مجدد ایمیل شوید.
  • لینک های درون ایمیل از تاریخ انقضا برخوردار هستند بنابراین در صورتی که با تاخیر به آن لینک مراجعه نمودید و غیرفعال شده باشد می توانید با ارسال درخواست به واحد ثبت دامنه هدیش هاست خواستار ارسال مجدد ایمیل شوید.

بعد از تایید اطلاعات، دامنه فعال خواهد شد.

امیدواریم این مقاله در رفع خطای pending validation پس از ثبت دامنه به شما کمک کند.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

پکیج های آموزشی

نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *